Promocja :

Twoje bezpieczeństwo naszym priorytetem

Producent bram i sytemów kontroli dostępu

Fast
FAST

Automat szybki w instalacji. FAST jest nowym siłownikiem z łamanym ramieniem do automatyzacji bram o skrzydłach szerokości do 2,3m każde. Oto nowy produkt dostosowany do ściśle określonych wymagań instalacyjnych: może być montowany na stosunkowo wąskich słupkach 20cm szerokości) i zalecany jest do automatyzacji bram, w których odległość pomiędzy zawiasem a krawędzią słupka wynosi do 20cm.

Więcej »
Ferni
FERNI

Uniwersalne rozwiązanie FERNI: siłownik UNIWERSALNY do bram i słupów o dużych gabarytach. Ten siłownik pozwala nam zautomatyzować te bramy, których określone cechy uniemożliwiają zastosowanie silłowników tradycyjnych np. bramy z zawiasami umieszczonymi centralnie na słupach o dużych wymiarach.

Więcej »
Flex
FLEX

Wystarczy 8 cm szerokości. FLEX to automat do bram skrzydłowych do szybkiego montażu, który można dostosować do każdego słupka nawet o małych wymiarach (począwszy od 8 cm). Został stworzony do użytku w zespołach wielomieszkalnych do bram skrzydłowych o małych wymiarach (jedno skrzydło o długości do 1,60 m), a w szczególności do zautomatyzowania furtek dla pieszych.

Więcej »
Frog
FROG

Zupełnie niewidoczny FROG jest funkcjonalnym i ekskluzywnym automatem do każdego typu bramy skrzydłowej. Pozwala zautomatyzować bramę utrzymując jej niezmienioną formę i estetykę. Zgodnie z tradycją firmy CAME, siłownik jest ELEKTROMECHANICZNY w celu zagwarantowania niezawodnej pracy przez wiele lata.

Więcej »
Krono
KRONO

Masywny, silny i elektromechaniczny: to zalety siłowników ATI i KRONO, które mają ; długoletnią gwarancję bezawaryjnej pracy nawet przy zastosowaniu w bramach o dużych rozmiarach. Dzięki tym zaletom firma CAME oferuje kompletną gamę siłowników elektromechanicznych, które nie wymagają czynności konserwacyjnych czy okresowych regulacji.

Więcej »
Siedziba firmy - Kielce
plugger2Siedziba firmy Kielce „TOTMAN” Robert Sasor 25-127 Kielce ul. Aleja Na Stadion 53

tel/fax.: 041-361-71-61 tel.kom.: 609-084-321 tel.kom.: 795-421-244 tel.kom.: 602-511-239

info@totman.pl sebastian@totman.pl r.s@totman.pl